Svetry pro každého muže

Pánové, máte ve své skříni dostatek svetrů na všechna roční období i na všechny příležitosti? Možná jste také došli k rozhodnutí, že je na čase si koupit nějaký nový svetr, možná rovnou více svetrů. Ať máte na výběr. Díky široké nabídce si vybere každý muž a nezáleží na tom, jaké pánské svetry preferuje. Pusťte se také do výběru.

Svetry patří mezi oblečení, které využijeme po celý rok. Samozřejmě v létě pánové nenosí silné pánské svetry pletené a naopak v zimě by vám byla zima v nějakém lehčím zapínacím svetru na zip. Roční období však není jediné kritérium při výběru svetru. Berte v potaz i další aspekty. Jedním z těch nejdůležitějších je, pro jakou příležitost svetr sháníte. Budete ho nosit do práce na důležité pracovní schůzky či do „lepší“ společnosti, pak vám budou vyhovovat luxusní pánské svetry. Na běžné nošení pod bundu vám naopak možná bude stačit obyčejnější svetr. Nebo také ne. To už záleží na vás.

Samozřejmě můžete také svetry vybírat z celé škály barev. Pokud potřebujete oblečení na oficiálnější příležitosti, nenechte se příliš zlákat barevnými svetry, i když jsou zrovna v módě. Pro takové příležitosti se nejvíce hodí tmavé barvy. Dále rozlišujeme svetry přes hlavu nebo na zapínání, podle střihu, celkového stylu, délky, výstřihu atd. Jaký svetr se bude nejlépe hodit k vám?