Těhotenské legíny

Kalhoty těhotenské

Některé ženy mají rády těhotenské legíny, jiné nechápavě kroutí hlavou. Zda patříte na jednu nebo druhou stranu tábora, faktem je, že superúzké těhotenské kalhoty z módy nevyjdou. Zůstanou s námi i během roku 2013, no dostanou poměrně slušně na frak.

Těhotenské rifle

Těhotenské rifle

Žezlo těch najtrendovejších těhotenských kalhot pro rok 2013 si totiž nechali kalhoty volné – ne zcela a ne neforemné. Modely, jaké na vrchol těhotenské módy dovedly například Diane Von Furstenberg, Reem Acra či Nicholas K, vaše křivky neobtiahnu, a přece jsou absolutně sexy.

Pro koho jsou těhotenské kalhoty?

Tou nejlepší zprávou, jakou vám v tomto článku nabídneme, je, že volné kalhoty jsou tu pro každou z nás. Nejsou tak nelichotivě upřímné jako skinny, takže do nich skryjete plnější stehna, oblejší boky i lýtka, které nejsou těmi ideálními. Volnost těhotenských kalhot však v žádném případě neznamená jen maskování oblin zda přechod ke sportovnímu stylu. Tento trend se nese ve znamení elegance a absolutní ženskosti.

Poslední sezóny stoupali těhotenské kalhoty širšího střihu stále vyšší a aktuální jsou na samém vrcholu. Prošli si érou padlého rozkroku, asymetrických vázáni i maxivreciek, které vytvářely specifický tvar a momentálně nabízejí spíše jednoduchost svého stylu. Jsou širší, jsou rovné a jsou otevřené efektním nápadem – vyššímu pásu, patentem či nápadným vzorem. Jediným pravidlem, které světoví designéři zavedly, je lehkost materiálu. Padá s elegancí a výborně se přizpůsobuje.

Kombinujte dosyta
Kalhoty širšího střihu můžete kombinovat s volným i obtažené vrchem, s topem, košilí i svetříkem. Přesto, že zapravovanie je absolutně IN, není pravidlem, jak vypadat dokonale. Noste topy v těhotenských kalhotách i na nich, základem je, abyste se cítili pohodlně. V širších modelech to problém nebude a pokud chcete najít nějakou inspiraci, nahlédněte do naší galerie. A věřte, že skinny v ní nenajdete!